O firmie

W pracy związanej z obsługą prawną jest kilka wartości, których warto się trzymać: przejrzystość, pewność, wiedza, wzajemne zaufanie. W Kancelarii Murix są one dla nas drogowskazem. Chcemy, by nasi klienci odczuwali, że mają w nas partnera, który jest zawsze obok po to, by pomóc.
Jedną z naszych największych zalet jest doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata obecności na rynku – działamy od 1992 roku. Choć przez lata nasza kancelaria się rozrosła, pewne rzeczy pozostały niezmienne: szacunek do klienta oraz najwyższa jakość usług. Udało nam się także zdobyć doświadczenie, konieczne do kompleksowej opieki w wielu obszarach: rachunkowości, finansów, prawa cywilnego i podatkowego.
Naszą siłą jest mocny zespół. Nasi pracownicy są ekspertami w swojej dziedzinie i zawsze są gotowi do pomocy. Aby jednak zapewnić naszym klientom kompleksową opiekę, ściśle współpracujemy ze specjalistami z konkretnej branży. Wśród naszych partnerów można znaleźć radców prawnych, biegłych rewidentów, rzeczoznawców majątkowych czy inspektora BHP. Wszystko po to, by nasi klienci mieli zapewnioną jak najlepszą, kompleksową opiekę. Jesteśmy od tego, żeby pomagać – dzięki wszechstronnej obsłudze nasi klienci zyskują przestrzeń do rozwoju oraz najwyższej jakości opiekę w ważnych obszarach. Zaufanie do nas jest jak inwestycja – z pewnością się zwróci. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Logotyp

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy rachunkowo prawnej?

Zapraszamy do kontaktu. Rozpocznijmy naszą współpracę.

Dlaczego my?

Korzyści ze współpracy z naszą kancelarią

Fachowa i kompetentna obsługa

Oszczędność czasu wynikająca z kompleksowej obsługi rachunkowo-prawnej

Zminimalizowanie ryzyka przy prowadzeniu własnej działalności

Oszczędność pieniędzy związana z utrzymaniem własnego działu księgowości

Pełny dostęp do naszej wiedzy i doświadczenia

Indywidualne podejście do każdego klienta i stała opieka

Kontakt

MURIX KANCELARIA RACHUNKOWO PRAWNA Sp. z o.o.

  • ul. Grudziądzka 93
    87-100 Toruń
  • tel. 56-623-36-18
    tel./fax: 56 655 87 04
    tel. kom.: +48 669 906 906
  • murix@murix.pl

Formularz kontaktowy